W związku z rozporządzeniem RODO zapoznaj się z naszą polityką prywatności oraz obowiązkiem informacyjnym RODO

Rower wyczynowy z napędem ręcznym HANDCYCLE uwalnia od wózka i jesteś bez ograniczeń!

rower dla niepełnosprawnych

Rower wyczynowy z ręcznym napędem jest przeznaczony dla osób niepełnosprawnych, na co dzień poruszających się na wózku inwalidzkim. Ten komfortowy wynalazek pozwala na długie przejażdżki rowerowe w pozycji leżącej, półleżącej lub klęczącej. Handcycle umożliwia osobom niepełnosprawnym aktywną rozrywkę bez niczyjej pomocy oraz bez ograniczeń. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni szlak rowerowy.

Czym jest i jak działa Handcycle?

Rowery dla osób niepełnosprawnych są wykonywane na indywidualne zamówienie i odpowiednio dostosowane do danego stopnia niepełnosprawności. Dlatego też na koszt zakupu ma wpływ wybór modelu i rodzaj wyposażenia. Warto wiedzieć, że rowery są  dofinansowane poprzez Centrum Pomocy Rodzinie oraz liczne fundacje.

Wózki inwalidzkie manualne wykonane z lekkich stopów aluminium i dostosowane do indywidualnych potrzeb, ułatwiają codzienne życie. Handcycle jest przestronny oraz wyposażony w napędy elektryczne. Można go wprawić w ruch także przy pomocy rąk.  Posiada również ogromne możliwości techniczne i terenowe. Dwa koła umieszczone z tylu oraz jedno z przodu umożliwiają bezproblemowe utrzymanie równowagi.

Dlaczego warto korzystać z możliwości Handcycle?

Przejażdżki rowerem dają ogromną frajdę i poczucie wolności. Rowery wyczynowe z napędem ręcznym dobrze sprawdzą się na twardej drodze, ale również na plaży, w górach i leśnych terenach. Są wygodne, dlatego świetnie nadają się na długodystansowe trasy.

Coraz bardziej popularne stają się zorganizowane wyścigi rowerowe z udziałem wyłącznie wyczynowych rowerów z napędem ręcznym. Pozycja leżąca umożliwia jazdę ponad 50 kilometrów na godzinę. To świetna forma rozrywki dla osób lubiących rywalizację i dobrą zabawę. Pozycja klęcząca, w przypadku rowerów napędzanych ręcznie, ułatwia poruszanie się po górzystych terenach. Możliwości Handcycle pokazują, że nawet sport wyczynowy jest dostępny dla każdego – potrzebne są tylko chęci i dobra motywacja.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl