W związku z rozporządzeniem RODO zapoznaj się z naszą polityką prywatności oraz obowiązkiem informacyjnym RODO

SALUS TALENT URO

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 140 000,00 zł 140000.00


ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: BTL
Kod produktu: 38EE-128B9
Pin It

Opis

Głęboka stymulacja elektromagnetyczna z fotelem URO.

SALUS URO to połączenie urządzenia SALUS-TALENT PRO lub SALUS-TALENT z programami i fotelem URO. Ze względu na swoje właściwości głęboka stymulacja elektromagnetyczna doskonale sprawdza się w terapii schorzeń uroginekologicznych, zapewniając skuteczną i komfortową terapię.  Zaletą SALUS URO są nieinwazyjne zabiegi.

 

Zastosowania SALUS URO:

 • nietrzymanie moczu
 • ostre/przewlekłe bóle uroginekologiczne
 • dysfunkcje seksualne
 • przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego

 

Dostępne warianty:

 • URO PRO z fotelem URO
 • URO z fotelem URO

  * Możliwość dokupienia osobno Fotela URO.

 

Przełomowa, bezinwazyjna terapia nietrzymania moczu.

Nietrzymanie moczu (NTM) to problem rangi społecznej, który dotyka wielu ludzi. Ze schorzeniem tym zmagają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Istotą problemu jest niezależny od woli pacjenta wyciek moczu przez cewkę moczową, który w efekcie powoduje problemy higieniczne i utrudnia kontakty międzyludzkie. Większość chorych wstydzi się rozmawiać o swoim problemie do tego stopnia, że nie zgłasza się do specjalisty. Wstyd i strach przed badaniem i inwazyjnym leczeniem związanym z bezpośrednią ingerencją w sfery intymne powoduje, że pacjent pozostaje sam ze swoim problemem. Schorzenie znacznie obniża jakość życia, co niekiedy prowadzi nawet do depresji. Statystyki dotyczące częstości nietrzymania moczu są zaskakujące. Okazuje się, że problem występuje częściej (35%) niż inne powszechne choroby cywilizacyjne, takie jak cukrzyca (8%), depresja (20%), nadciśnienie tętnicze (25%).

Według statystyk co trzecia kobieta pomiędzy 35. a 54. rokiem życia doświadczyła problemu NTM. Najczęstszą przyczyną jest osłabienie struktur kolagenu po porodzie oraz w okresie pomenopauzalnym, co związane jest ze zmianami hormonalnymi. W obu przypadkach mechanizm jest podobny − dochodzi do zmian w strukturze kolagenu. Z tego powodu mięśnie tracą swoją elastyczność i nie są w stanie prawidłowo funkcjonować. Również duża część mężczyzn po 50. roku życia ma problemy z mikcją, co jest najczęściej związane z łagodnym przerostem gruczołu krokowego.

W przypadku nietrzymania moczu znacznie osłabione są reakcje nerwowo-mięśniowe, a niekiedy zdarza się, że dochodzi do odnerwienia mięśni. W takiej sytuacji niemożliwe jest efektywne wykonywanie ćwiczeń, a pacjent nie jest w stanie samoczynnie wywołać skurczu mięśni. Specjalnie z myślą o pacjentach, którzy zmagają się z tym przykrym schorzeniem opracowano nieinwazyjną metodę leczenia za pomocą głęboko stymulującego pola elektromagnetycznego.

 

 • Unikalna innowacyjna technologia
 • Komfortowa i bezinwazyjna terapia
 • Precyzyjnie opracowane parametry – wysoka skuteczność terapii

 

System terapii nietrzymania moczu i schorzeń uroginekologicznych Salus URO generuje stymulujące pole elektromagnetyczne. Specjalnie opracowane parametry pozwalają wywołać optymalny skurcz potrzebny do regeneracji mięśni. Precyzyjnie dobrana intensywność przy odpowiednim natężeniu uruchamia miejscowe i globalne procesy naprawcze dysfunkcyjnych struktur.

Fotel URO stanowi innowację w terapii nietrzymania moczu. Urządzenie wyposażone jest w specjalny fotel, w którym znajduje się system generujący pole elektromagnetyczne. Stymulacja Salus URO wpływa na procesy regeneracyjne mięśni, nerwów, stymuluje ośrodek mikcji zlokalizowany w moście i poprawia miejscowe ukrwienie. Odpowiednie bodźce elektromagnetyczne wymuszają siłę skurczu mięśni potrzebną do uruchomienia procesów odbudowy. Technologia Salus URO wykorzystuje indukcję magnetyczną do 3 Tesli i częstotliwości do 100 Hz. Pole elektromagnetyczne przenika do 10 cm w głąb tkanek.

Nowa terapia spotyka się z pozytywną reakcją pacjentów ze względu na komfort, bezinwazyjność i  wysoką skuteczność. Do tej pory wszystkie metody leczenia wymagały bezpośredniej ingerencji w obszary intymne pacjenta. Terapia z Salus URO jest przyjazna i bezbolesna. Chorzy podczas zabiegu siedzą na wygodnym fotelu, odczuwając nieuciążliwe wibracje generowane poprzez działanie pola elektromagnetycznego. Terapia z wykorzystaniem urządzenia Salus URO w przypadku nietrzymania moczu to seria obejmująca ok. 10 zabiegów wykonywanych co 2–3 dni, przez okres 3–4 tygodni.

Na podstawie klinicznych doświadczeń i badań przeprowadzonych przy pomocy Salus URO leczenie jest wysoce skuteczne. Poprawa następuje już po pierwszych zabiegach. Pozytywne efekty terapii wpływają na poprawę jakości życia i pozwalają w pełni zapomnieć o uciążliwym schorzeniu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl