W związku z rozporządzeniem RODO zapoznaj się z naszą polityką prywatności oraz obowiązkiem informacyjnym RODO

Elektromedycyna

Nebulizator ultradźwiękowyDawkowanie leków poprzez nebulizację jest niezawodną metodą pozwalającą na precyzję i osiągnięcie najlepszych i najszybszych efektów leczenia. W szerokiej ofercie sprzętu medycznego proponujemy naszym klientom wysokiej klasy inhalatory pneumatyczne oraz ultradźwiękowe.

Inhalatory pneumatyczne

Inhalator pneumatyczny jest dedykowany pacjentom wymagającym dokładnego i celowanego podawania leków w niewielkich dawkach. Precyzyjne dawkowanie wyróżnia je na tle innych. Specjalistyczna konstrukcja wraz z wykorzystaniem doskonałych technologii gwarantuje skuteczność na najwyższym stopniu.

Z uwagi na wydajność aerozolu, który jest generowany przez inhalator pneumatyczny, nie jest on przeznaczony do nawilżania. Inhalator pneumatyczny wykorzystuje stężone powietrze, tlen, jak również inne gazy medyczne. Doskonale zdaje swoje zadanie podczas leczenia antybiotykami oraz glikokordysterydami. Jest zalecany podczas terapii rozszerzającej oskrzela. Wytwarzane podczas inhalacji cząstki o małych rozmiarach trafiają przede wszystkim do oskrzeli oraz oskrzelików.

Inhalatory ultradźwiękowe

Inhalator ultradźwiękowy jest urządzeniem nowej generacji, zalecanym przez lekarzy do terapii wielostronnej zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci. Dzięki dużemu rozproszeniu leku są idealnymi do nawilżania i oczyszczania górnych dróg oddechowych. Co więcej inhalator ultradźwiękowy jest dedykowany w leczeniu mukofluidami. Wytwarzany podczas nebulizacji aerozol odznacza się wysoką trwałością oraz gęstością, a to oznacza, że czas leczenia ulega skróceniu, a ustąpienie dolegliwości odczuwa się już po pierwszej inhalacji.

Inhalator ultradźwiękowy jest zalecany podczas leczenia schorzeń i dolegliwości górnych dróg oddechowych. Doskonale sprawdzają się także podczas rehabilitacji oddechowej. Niemalże bezgłośna praca powoduje, że znajdują one swoje zastosowanie w leczeniu małych dzieci oraz osób starszych.

Wysoka jakość wyróżniająca inhalatory pneumatyczne oraz ultradźwiękowe, doskonała korelacja do ceny, a także uznanie specjalistów sprawia, że nasi Klienci mogą wybrać profesjonalny sprzęt, który spełni najwyższe oczekiwania.

 

Zapisz


Ssak elektryczny - przenośny YUWEL 7E-C

Ssak elektryczny - przenośny YUWEL 7E-C

Ssak elektryczny - przenośny YUWEL 7E-C

Producent: Timago
Cena: 697,00 zł
szt.
zobacz więcej
TENS - elektrostymulator przeciwbólowy

TENS - elektrostymulator przeciwbólowy

Elektrostymulator TENS

Producent: Timago
Cena: 230,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl